Затверджено порядок реєстрації власності на недобудовану нерухомість
Кількість введеного в експлуатацію житла за рік збільшилася на 61%

Середня вартість оренди в Києві зросла в усіх категоріях житлових приміщень, але найбільший приріст був помічений в однокімнатних квартирах, де ціни піднялися на 11%. У трикімнатних квартирах спостерігалося збільшення на 8%, а у двокімнатних квартирах – на 3%, порівняно з попереднім місяцем.

В останні кілька місяців ринок нерухомості стабілізувався, і прогнозується його подальше зростання. Вплив нічних обстрілів, сезонності та коливань валютного курсу на ринок значно знизився. Незважаючи на щоденні атаки з боку Росії в травні, вартість оренди почала збільшуватися і відновлюватися до довоєнного рівня.

Середні ціни на оренду квартир у Києві становили приблизно 10 тис. грн. грн за однокімнатні, 14 тис. грн  за двокімнатні та 25 тис. грн за трикімнатні.

При цьому досі вартість оренди однокімнатних квартир у Львові значно перевищує київську – 15 тис. проти 10 тис. грн. При цьому на ринку двокімнатних квартир дотримується паритет вартості, а на ринку трикімнатних – київська вартість перевищує львівську.