«БТІ.ua» – компанія, яка надає множинні послуги та консультації  з юридичного супроводу угод з нерухомістю (купівля-продаж). Наші фахівці підготують необхідний пакет документів, вирішать проблеми  у прискореному режимі та допоможуть з нестандартними питаннями.

Вартість збору документів для оформлення купівлі-продажу нерухомості

Назва об’єктаТермінВартість
Жила нерухомість
Квартира20 днів800 грн.
Жилий будинок / садовий будинок30 днів1000 грн.
Нежила нерухомість
Гараж / Машиномісце20 днів1000 грн.
Нежиле приміщення30 днів1500 грн.
Земельні ділянки
Земельна ділянка (без забудови)30 днів4000 грн.
Земельна ділянка + будинок30 днів5000 грн.
Земельна ділянка + нежилий об’єкт30 днів6000 грн.

Досвід наших працівників з питань купівлі-продажу дозволяє врахувати всі Ваші побажання, і надати Вам швидку допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!

Від Вас знадобиться наступне:
1. При укладенні договору передплата 100 %
2. Необхідно надати мінімальний пакет документів
3. Нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів у відповідних органах.

Процедура купівлі-продажу нерухомості вимагає особливого підходу, вона завжди пов’язана з великим ризиком. Тут необхідно розуміти всі законодавчі засади, адже на цьому ринку існує чимало шахраїв. Перш за все, необхідно зібрати всі документи для купівлі продажу квартири або іншої нерухомості.

Документи для купівлі продажу нерухомості

У стандартний пакет документів входять такі папери:

  • правовстановлювальний документ на нерухомість. Це може бути договір дарування, обміну, купівлі-продажу, пайової участі та інші документи;
  • техпаспорт;
  • довідка про відсутність боргів за комунальні або інші послуги;
  • оцінка об’єкта нерухомості.

Цей стандартний набір необхідний для продажу вторинного житла. Але є й особливі випадки: згода прописаних мешканців, дозвіл органів опіки, згода співвласників квартири тощо. Усе це обговорюється індивідуально з юристом, який надає супровід усієї процедури. Головна умова – щоб продавець був законним власником нерухомості.

Необхідні документи для купівлі-продажу будинку, або іншої нерухомості, можна зібрати самостійно або звернутися до професійних фахівців. Краще довіритися юристам, для якнайшвидшого проведення чесної процедури. Адже можна упустити незначну деталь, яка проведений процес може зробити незаконним.

“Підводні камені” в укладенні договору купівлі-продажу

Під час підписання договору необхідно суворо дотримуватися рекомендацій юристів, щоб уникнути неприємностей. Наприклад, під час купівлі дачі потрібно обов’язково перевірити документи не тільки на будинок, а й на землі, іншими словами, присадибну ділянку. Він може належати іншому члену сім’ї, або сторонній людині.

Купівля приватного будинку також вимагає уважного ставлення до питання. Він може бути оформлений у вигляді договору дарування, а дарувальник все ще бути прописаним у житлі. У зв’язку з цим, перед купівлею потрібно обов’язково перевірити реєстрацію нерухомості в реєстрі, інформацію про власника.

Оформлення договору

Під час оформлення договору на купівлю-продаж частки у квартирі (кімнати) мають бути документи, що підтверджують ознайомлення інших співвласників нерухомості з цим процесом. Якщо частка у квартирі перебуває у спільній власності без виділення частини, продати її неможливо, поки все не оформлено офіційно. У таких питаннях може допомогти тільки фахівець.

Купівля дачі або гаража може бути здійснена самостійно, тут потрібно збирати менше паперів. Але краще під час укладення договору звернутися до юристів, адже тут також можуть бути сюрпризи. Фахівці перевірять усю документацію і зможуть довести законність угоди за необхідності, адже форс-мажор може виникнути в будь-якій ситуації.

Купівля-продаж садової ділянки або іншої нерухомості може виявитися приємним придбанням для сім’ї. Але при цьому процесі краще звернутися до професіоналів, щоб усе пройшло оперативно і без подальших сюрпризів. Вони нададуть грамотну допомогу в укладанні угоди та оформленні всіх документів. Можливе також отримання консультації, юридичної підтримки протягом усього процесу. Незалежні юристи забезпечать спокій, вселять упевненість у законності проведеної угоди.