Частка угод із розстрочки на ринку житла досягла 95%
Попит на первинному ринку житла повністю відповідає пропозиції

У межах програми “єВідновлення” в Київській області за рік подано майже 21 тисячу заявок на відновлення пошкоджених і зруйнованих об’єктів. За словами першого заступника голови обладміністрації Миколи Бойка, процес відновлення об’єктів, пошкоджених у пристоличному регіоні внаслідок російської військової агресії, триває безперервно.

У Київській області вже відновили понад 175 тисяч об’єктів, включно зі школами, дитячими садками, лікарнями, об’єктами критичної інфраструктури та житлом. Відновлення здійснюється коштом обласного та місцевих бюджетів, урядових програм, а також за сприяння міжнародних партнерів і фондів. Програма “єВідновлення”, що розпочала роботу 10 травня минулого року, активно триває і включає в себе кілька етапів.

За словами Миколи Бойка, у межах першого етапу, спрямованого на надання грошової компенсації для проведення поточних і капітальних ремонтів, уже ухвалено майже 11 300 позитивних рішень на суму понад 1 млрд 415 млн грн. Також активно опрацьовуються заявки на надання сертифікатів на купівлю житла. Влада продовжує працювати над поліпшенням інфраструктури та створенням умов для комфортного проживання громадян.