«БТІ.ua» – компанія, яка надає множинні послуги для юридичних і фізичних осіб з розробки проектних документів на нерухомі об’єкти в м.Києві та Київській області.
Приступати до реконструкції, перепланування або будівництва без наявності проекту не законно. Якщо ж буде відмова від проектування, то це може викликати безладний будівельний процес, а також численні витрати.
Компанія пропонує розробку архітектурних планів індивідуальних і комплексних об’єктів, будівель, живих і торгово-розважальних комплексів, повної серії проектування споруд та будівель.
Для потенційного забудовника все зводитися до проекту, його погодження та отримання Декларації, необхідної для початку будівництва.
Проектування має основні стадії:

  1. Ескізний проект – це візуальне оформлення ідеї проекту без конструктивних та інженерних розрахунків. По суті, це малюнки, тобто загальне враження про майбутній проект. Завдяки ескізному архітектурному проекту легше уявити внутрішнє планування будівлі, його зовнішній вигляд.
  2. Робочий проект – суміщена стадія проектування, яка складається з двох компонентів, а саме:
    – Затверджуваної частини – погодження, експертиза та затвердження;
    – Робочі креслення, які розробляються для будівництва об’єкта нерухомості.
  3. Розділи проекту на інженерні мережі.

Досвід наших працівників по розробці проектної документації на об’єкти нерухомості дозволяє врахувати всі Ваші побажання, і надати Вам швидку допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!
Від Вас знадобиться наступне:

  1. При укладенні договору передплата 50%
  2. Необхідно надати мінімальний пакет документів
  3. Нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів у відповідних органах.

ПРОЕКТ КВАРТИРИ

ПРОЕКТ НА ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК

ОФІСНЕ ПРИМІЩЕННЯ

ПРОЕКТ ТОРГОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

РОЗРОБКА ПРОЕКТУ СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ

ПРОЕКТ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ