Вартість послуг з технічної інвентаризації та виготовлення техпаспорту додому

НазваТермінВартість
Індивідуальний житловий будинок до 100 кв.5 днів1500 грн.
2 дні2000 грн.
Індивідуальний житловий будинок від 100 до 200 кв.5 днів2000 грн.
2 дні2500 грн.
Індивідуальний житловий будинок понад 200 кв.від 2 до 5 днівдоговірна.
Доплата за складність50%

Необхідність оформити технічний паспорт на будинок виникає під час проведення певних юридичних процедур – отримання виписки з державного реєстру, купівля-продаж, приватизація будови, поділ приватної нерухомості, внесення змін, пов’язаних із реконструкцією об’єкта, оформлення спадщини тощо.

Вартість виготовлення техпаспорта на приватний будинок

Отримати техпаспорт можна в БТІ самостійно власником, або через довірену особу. Стандартна процедура займає 2-5 днів. Можливе і більш швидке виготовлення, згідно з тарифами. Дані технічного паспорта актуальні протягом одного року з дати проведення технічної інвентаризації.

Відновити техпаспорт на будинок

Якщо документ був загублений, вкрадений або випадково зіпсований, то дублікат технічного паспорта, виготовленого в нашому БТІ, буде видано безкоштовно протягом 2-х робочих днів. У разі технічної інвентаризації іншими компаніями буде видано новий технічний паспорт згідно з тарифами.

Оновити документ права власності на нерухомість

Необхідність в оновленні відомостей у технічному паспорті на будинок виникає, коли проводяться серйозні роботи з внутрішнього і зовнішнього перепланування або збільшується площа будівлі. Якщо об’єкт сильно змінюється і вже не відповідає тим параметрам, які вказані в первісному техпаспорті, то слід його оновити, запустити процес переоформлення.

При цьому самостійно вносити зміни не можна. Це можуть робити тільки інженери. Будь-яке виправлення в документі підтверджується його підписом і печаткою.