«БТІ.ua» – консалтинг-юридична компанія, яка надає численні послуги для юридичних та фізичних осіб щодо оформлення перепланування, узаконення, реконструкцій та будівництва нерухомих об’єктів (квартири, будинки, нежитлові фонди в м.Києві та Київській області).
На сьогоднішній день, більшість власників нерухомості мають не законно побудовані, переплановані та реконструйовані об’єкти, тому що документально не оформили дані процеси (будування, перепланування, реконструкція).
Легалізація та узаконення перепланування, реконструкції житла – обов’язкова процедура, яка вимагає зусиль і часу з боку власника. Для оформлення потрібних документів Вам необхідно відвідати близько 20-30 інстанцій. Звісно, процеси оформлення документів перепланування, реконструкції, будівництва можуть трохи затягнутися. Якщо Ви маєте не узаконену, переплановану, реконструкцію або будівництво об’єктів нерухомості, відсутність документів юридично правильно оформлених – тягне за собою неможливість проведення юридичних операцій і угод з Вашою нерухомістю (продаж, застава, обмін і т.д.).

Від Вас знадобиться наступне:

 1. При укладенні договору передплата 50%
 2. Необхідно надати мінімальний пакет документів
 3. Нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів у відповідних органах.

Досвід наших працівників дозволяє надати Вам швидку і якісну допомогу.

Ми цінуємо Ваш час!

УЗАКОНЕННЯ САМОБУДУ

ПЕРЕПЛАНУВАННЯ

РЕКОНСТРУКЦІЯ

ПЕРЕВЕДЕННЯ В НЕЖИТЛОВИЙ ФОНД

ВИВІСКИ(ФАСАД)

У будівництві об’єктів нерухомості необхідно готувати не тільки будматеріали, а й різні документи. Якщо упустити цей момент, як часто трапляється, надалі доведеться узаконити самобуд, оформити всі необхідні документи.

Що таке узаконення нерухомості

Офіційне узаконення нерухомості – процедура досить-таки тривала. На неї йде чимало сил і часу, а також коштів. У цей комплекс послідовних робіт входить:

 • ретельне обстеження та обмір об’єкта, із зазначенням усіх нюансів;
 • аналіз правовстановлювальних документів, зокрема й технічних;
 • детальна підготовка дозвільних паперів, технічних висновків, які підтверджують законність ремонтних і
 • будівельних робіт на об’єкті;
 • оформлення техпаспорта із зазначенням усіх змін;
 • офіційна реєстрація права власності на легалізований об’єкт.

В оформленні легалізації самовільної будови нерухомості краще довіритися професійним фахівцям. Знання основ законодавства, наявність штату фахівців різних напрямків технічних і юридичних сфер допоможуть розв’язати різні нюанси. Вони можуть виникнути в процесі підготовки необхідної документації. У самостійному вирішенні цього питання можна не врахувати важливі моменти, які вплинуть на всю процедуру.

Випадки, необхідні для оформлення самобуду

Іноді хочеться в будинку, квартирі або іншому приміщенні щось змінити. Це стосується не тільки меблів або косметичного ремонту. Наприклад, знадобиться об’єднання лоджії з балконом, з метою розширення приміщення або трохи змінити планування. Після всього цього ремонту або під час його необхідно узаконювати перепланування, оформити офіційно.

Кожен випадок розглядають індивідуально, виходячи з технічних особливостей та інших чинників. У будь-якому разі ця процедура необхідна і дуже важлива. Адже без належного оформлення не можна буде з нерухомістю вчинити різних нотаріальних дій:

 • приватизація;
 • оформлення у власність у випадках успадкування, дарування тощо;
 • неможливо вчинити правочин купівлі-продажу, оренди тощо;
 • об’єкт нерухомості за замовчуванням вважається комерційним, у зв’язку з чим вартість комунальних послуг рахується за іншим тарифом. А він у 3 рази більший, ніж на житлові приміщення;
 • приміщення не ідентифіковано, у зв’язку з чим немає можливості отримати дозвіл на ведення підприємницької діяльності;
 • немає законної підстави вважати приміщення житловим.

Усі ці фактори можуть негативно позначитися і закінчитися повісткою до суду. У зв’язку з цим необхідно провести легалізацію об’єкта нерухомості після проведеної реконструкції або зміни проєкту.

Види реконструкцій, які вимагають переоформлення

Повний пакет документів на узаконення необхідний не тільки у квартирах, а й у приватному секторі, у перебудові гаража. Наприклад, потрібно побудувати лазню, госпбудівлі або іншу будову.

Законні документи будуть потрібні і в цьому випадку. Іноді достатньо внести до плану, а іноді – потрібно зібрати весь пакет документів. Все розглядається індивідуально, залежно від призначення споруди, матеріалу та інших чинників.

Усі зміни в будівництві будинку на власній земельній ділянці або іншого об’єкта нерухомості мають бути офіційно оформлені. Адже в іншому разі можуть виникнути різні неприємності надалі. Самовільне будівництво може зачепити інтереси третіх осіб, наприклад, сусідів. Також це загрожує знесенням самовільно побудованого об’єкта і накладенням чималого штрафу.

У будь-якому разі під час будівництва об’єктів житлового та нежитлового фонду, їхньої капітальної реконструкції або зміни, краще все узаконити.

Переваги звернення до фахівців

Грамотні професіонали проконсультують з будь-якого питання, яке зачіпає легалізацію нерухомості. Незалежно від складності ситуації, об’єкта нерухомості: будинок, квартира, гараж або будь-який інший об’єкт, всі документи будуть оформлені оперативно.

У випадках відсутності дозволу на будівництво антресольного поверху або горища, реконструкції (часткової або повної) балкона або всього приміщення наші фахівці зможуть залагодити всі питання в максимально короткий час без істотних витрат. Адже під час будь-якого будівництва можуть бути допущені помилки.

Щоб уникнути радикальних заходів під час зміни плану прибудови або мансарди, реконструкції техповерху чи інших об’єктів, краще звернутися до фахівців. Вони зможуть залагодити питання найбільш безболісно для власника нерухомості.

Ось деякі плюси звернення до професіоналів у питаннях узаконення нерухомості:

 • дотримання всіх правових норм;
 • незалежні акти експертизи;
 • консультація на всіх етапах процесу (будівництва та оформлення);
 • узгодження документації в державних органах;
 • врегулювання нестандартних ситуацій, наприклад, юридичні конфлікти під час пайового будівництва квартири в новобудові;
 • оформлення дозвільних документів, договору підряду та інших супровідних документів;
 • правовий аналіз документів на право спадкування, правовий аудит усієї документації;
 • представлення інтересів клієнта в судових процесах, пов’язаних із будівництвом, орендою тощо.

З цим затяжним питанням краще впораються професійні фахівці. Досить залишити заявку на сайті, потім особисто обговорити всі нюанси. Навіть при внесених змінах у будівлю або в проєкт є можливість все це узаконити й оформити, щоб уникнути проблем і неприємностей.