«БТІ.ua» – компанія, яка надає множинні послуги  з отримання технічних умов у відповідних організаціях й інстанціях. Наші фахівці вирішать проблеми  у прискореному режимі та допоможуть з нестандартними питаннями.

Технічні умови з інженерного забезпечення об’єктів архітектури та розробка архітектури, передпроектні роботи здійснюються на підставі вихідних даних на проектування.

Вартість послуг з отримання технічних умов

Назва об’єктаТермін оформленняВартість послуги
ТУ на електропостачання30 днів1500 грн.
ТУ на водопостачання + каналізацію30 днів1500 грн.
ТУ на теплопостачання30 днів1500 грн.
ТУ на газопостачання30 днів1500 грн.

Досвід наших працівників з отримання технічних умов дозволяє врахувати всі Ваші побажання, і надати Вам швидку допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час!
Від Вас знадобиться наступне:

 1. При укладенні договору передплата 50%
 2. Необхідно надати мінімальний пакет документів
 3. Нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів у відповідних органах.

Кому необхідні ТУ

Оформити й отримати технічні умови можна самостійно або замовити в організації, яка має всю необхідну документацію та навички для надання цих послуг. Адже для цього процесу важливо детально дотримуватися всіх норм і провести необхідні розрахунки.

ТУ потрібно оформляти за відсутності ГОСТу, ДСТУ, іншої технічної документації або при бажанні уточнити чи доповнити наявні норми і вимоги. Цей документ вигідно підкреслить продукт або послуги, що надаються, перед аналогами обраної сфери. Технічні умови оформляють на продукт (лінійку продукції), послуги, що надаються.
Нормативний акт розробляють для:

 • конкретну продукцію (одиницю або всю лінійку);
 • вид роботи;
 • конкретну послугу;
 • вид продукції, роботи, послуги (суміщені та групові ТУ).

У будь-якому разі організаціям, які займаються підключенням інженерних послуг, краще потурбуватися про наявність такого документа. Фірми, сферою діяльності яких є водопостачання, облаштування каналізації тощо, будуть більш затребувані за наявності оформленого ТУ.

Правовий документ містить у собі максимальну кількість інформації, яка вигідно підкреслює наявні переваги продукту або надання послуг і дасть змогу максимально ефективно її використовувати у власних цілях. Також до нього включено різні обов’язкові методи контролю, які здійснюються виробником.

Переваги звернення до організації для виготовлення ТУ

Самостійне оформлення нормативного документа вимагає чимало сил, часу. Та й можна упустити деякі важливі моменти під час збирання даних. А грамотні фахівці фірми, яка має необхідні дозволи, документи і можливості, можуть всі питання вирішити оперативно і безболісно для замовника.

При самостійному оформленні ТУ можна упустити такі нюанси:

 • детальне вивчення продукту або послуги;
 • оформлені бланки передбачають можливе розширення асортименту або продуктивного процесу;
 • подальше отримання сертифіката;
 • періодичне доопрацювання;
 • зайві вимоги.

А при виготовленні ТУ на теплопостачання чи опалення, або іншій сфері, важлива кожна дрібниця. І краще в цьому питанні довіритися професіоналам, щоб уникнути неприємностей.

Пакет документів для оформлення ТУ

Під час звернення до фірми для оформлення ТУ замовнику необхідно подати заяву на надання послуг і зібрати деякі документи. У кожному випадку пакет потрібних паперів допоможе зібрати консультант. Ось деякі із загальних вимог:

 • реквізити організації
 • асортимент продукції, детальний опис послуги;
 • опис поетапно технології виробництва, зазначення закуповуваних компонентів;
 • кілька важливих показових якостей, що потребують особливої уваги (за бажанням замовника).

Наприклад, під час оформлення послуги на проведення газопостачання, або енергозбереження тощо. важливо виокремити головні чинники, які будуть більш привабливими для споживача. Це може зіграти важливу роль у тендері перед аналогічними організаціями і дасть можливість укласти вигідні контракти. Реєстрація ТУ відбувається добровільно, але відіграє важливу роль у подальшому виробництві та укладанні договорів.